Semanur YAĞCI

Benim için liman güzel, aynı zamanda derslerime ve sınavlarıma yardımcı olan bir yer. Hocalardan çok memnunum hepsi de derslerde ve konularda çok yardımcı oluyor. Daha bu dönem buraya gelmeye başladım ve sınavlarda çok yardımcı oldu. İlk dönemden daha başarılı olduğumun farkına vardım. Çok fazla öğrenim sağlayan, yapılan etkinlikler, sergiler bizim başarılı olmamızı sağlıyor ve bu bizim için çok önemli. Hocalar anlamadığımız yerleri ve anlamadığımızı konularda bize yardımcı oluyorlar. Bizim için çaba gösteriyorlar. Limanda her şey çok iyi gidiyor. Başarı ve durumumuzun iyi olmasını sağlıyor. Bu da bizim iyi bir liseye gitmemi ve sınavlarımızın güzel geçmesini, TEOG çalışmalarıyla anlamadığımız yerleri sağlıyor. Kısacası Liman Akademi güzel bir yer.

Furkan Begen 1 Nisan 2015
% Yorumlar kapalı

Gülay SİNANİ

Benim için Liman Akademi çok güzel bir yer olmasının yanı sıra bilgi veren, öğreten bir yer Şu kısa zamanda bile yapılan etkinlikler, bilgi verici derslerin yapılması… Her insan dünyada hayatını iyi, neşeli, başarılı geçirmek ister ve bu da insanın kendi elindedir. İşte Liman Akademi bizlere bunları sağlıyor. Hocalarımız güzler yüzlü, sevecen. Anlayamadığımız en ufak bir şeyin üstünden tekrar tekrar geçiyorlar. Bize bilgi öğretebilmek için çabalıyorlar. Yapılan resim yarışmaları, çeşitli etkinliklerle sosyal yaşamımızı genişletiyorlar. Aslında ben Liman Akademi Altıntepsi’de açıldığından beri burdayım bu ikinci dönemim. Her ne sorunumuz olursa olsun bize yardımcı olmaya çalışıyorlar. İşin aslını söylemek gerekirse hocalarımız, arkadaşlarımız keyifli dersler işliyoruz ve güzel vakitler geçiriyoruz.

Ece PAFTALI

Ben limanı sadece kurs gibi bir yer olarak görmüyorum. Çünkü Liman benim ailem oldu artık. Her gün geliyorum buraya. Burada yeni bilgiler ediniyorum. Her gün yeni dersler çıkarıyorum burada. Buradaki öğretmenler, annelerimiz, babalarımız gibi değer veriyor bizlere. Bir derdimiz sıkıntımız olsa hemen koşarlar yardımımıza. Belki de bizi bizden daha çok düşünüyorlar. Bizim derslerimize çok çalışmamızı istiyorlar. İyi bir yere gelmemizi, mutlu olmamızı istiyorlar. Ben buraya katır olmadan önce endişelerim vardı. İçimden “Acaba buraya alışabilecek miyim? Yeni kişilerle arkadaşlık kurabilecek miyim? Buradaki öğretmenler nasıl acaba?” diye hep düşündüm. Ama birkaç gün sonra bu düşüncelerimin cevabını aldım ve burada olmaktan çok mutluyum.

Eslem DERVEN

Limana ilk geldiğimde çok mutluydum çok heyecanlanmıştım. Burası bana arkadaş ortamı kurmayı öğretti. Burası bir başka, hocaları çok iyi. Okulda çok utanıyorum ama buraya gelince o utancım kalmıyor. Buraya gelince sevinçle geliyorum. Mesela okula hiç sevinçle gitmiyorum. Bütün hocalar herkesle çok ilgileniyor, bir sıkıntımız olduğunda yardım ediyorlar. Eyüp hocayı ve Nesrin hocayı çok sevdim ben. Fen dersini okulda hiç anlamıyorum ama Eyüp hoca çok iyi ve benim anladığım şekilde anlatıyor. Nesrin hoca da çok iyi ve benim anladığım şekilde anlatıyor. Bazen dersimiz eğlenceli geçiyor Eyüp hocayla ve Nesrin hocayla. Onlara çok teşekkür ederim.

Tuana SERBEST

Liman, benim sevgiyi, bilgiyi, mutluluğu ve hatta eğlenceyi bulduğum kocaman bir liman gerçektende… Burayı keşfetmem, kendimi de keşfetmeme sebep oldu. Limanın her köşesinde çok emek var, bu gözle görülür bir şey. Bu emeği karşılıksız bırakmamak için elimizden geleni yapmalıyız. Limanda sanat var, bilgi var, kültür var, limanda hayat var ve kendimizi keşfetmemize sebep olan da bunlar zaten. Bu kocaman sevgi ve bilgi limanında yerimizin olması bizim şansımız. Bu şansı iyi değerlendirerek LİMAN AKADEMİ ailesinde her zaman kalmak isteriz. Burası enim ikinci ailem.